Romanowskiego

romanowskiegoCzern3bezdrzwi

Sklep przy ul. Romanowskiego 48 jest największym naszym sklepem. Znajdziecie w nim wypiekane na miejscu pieczywo, szeroki asortyment nabiału, słodycze, herbaty i kawy, artykuły mrożone, lody, soki i napoje, przekąski słone oraz duży wybór produktów ogólnospożywczych.

W sklepie znajduje się stoisko z wędlinami i serami krojonymi na miejscu oraz podstawowe produkty mięsne (mięso mielone, udka i piersi z kurczaka). Polecamy także przygotowywanego przez nas kurczaka z rożna.

Wśród produktów spożywczych znajdujących się w części samoobsługowej dostępne są także garmaż (pierogi, krokiety), owoce i warzywa a także sałatki i surówki.

Oprócz artykułów ogólnospożywczych można u nas znaleźć szeroko rozbudowany dział monopolowy. Mamy duży wybór alkoholi w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród naszych promocji każdy znajdzie coś dla siebie: markowe whisky, wina, zestawy ze szklankami, wódki wszelkiej pojemności również zmrożone – a wszystko w konkurencyjnych cenach! W naszej ofercie znajdziecie także whisky single malt oraz whisky i wódki w dużych, okolicznościowych butelkach.

W sprzedaży mamy wszelkiego rodzaju wyroby tytoniowe: papierosy, cygara, cygaretki, tabakę, artykuły tytoniowe (bibułki, ustniki szklane, gaz i benzyna do zapalniczek), zapałki, zapalniczki.

Dostępny jest również szeroki asortyment piw regionalnych z mniejszych polskich browarów. Nasze lodówki chłodzą przez cały rok a obsługa dołoży wszelkich starań abyś wyszedł ze sklepu zadowolony.

Jeśli nie znalazłeś czegoś w naszym sklepie, powiedz nam o tym, postaramy się zamówić towar dla Ciebie.

Zapraszamy! :)

wykonanie strony
© Copyright 2014 itama.pl